Çikolata ve Draje Ambalajı

0


“Ayakta kalabilen” ilk şeffaf şekerleme ambalajı Papirus poşetleri süpermarket, pastane ve diğer satış noktalarınızda; raflarda, standlarda, masalarda “AYAKTA KALABİLEN” ilk “şeffaf” şekerleme, draje ve çikolata ambalajıdır. Diğer film poşetlerin aksine, Papirus poşetlerinin tabanları dikdörtgendir. Bu taban sayesinde ürünleri raflarda istiflemek yerine, görünür şekilde dizebilir, satış noktalarında daha güzel sergilenebilir.

Papirus poşetleri orijinal şeklini kaybetmez ve ürünün şeklini almaz. Film ambalajlar, filmlerin kimyası gereği bir süre sonra kendilerine verilen şekli kaybederek, içlerinde bulundurdukları ürünün şeklini alırlar. Papirus poşetleri kullanılan özel filmi sayesinde orijinal, şık görüntüsünü asla kaybetmez.

“Şeffaf”tır Papirus şekerleme, draje ve çikolata poşetleri ürünlerin güzelliğini olduğu gibi sunar. Ayakta kalabilen diğer tek ambalaj türü ürünü müşterilere gösteremeyen dikdörtgen tabanlı kağıt poşetlerdir.

“Ekonomik”tir. Bütün bu özelliklerine ve sunduğu avantajlara rağmen papirus şekerleme, draje ve çikolata poşetlerinin fiyatları uygundur ve benzer özelliklere sahip pvc kutulardan daha ekonomiktir.
Dolum sonrasında Papirus şekerleme, draje ve çikolata poşetlerinin ağzını:
Etiket,
Klips,
Kurdele
Isıl yapışma ile kapatılabilir.


Çikolata draje ve şekerleme ambalajı  papirus Çikolata draje ve şekerleme ambalajı  papirus Çikolata draje ve şekerleme ambalajı  papirus Çikolata draje ve şekerleme ambalajı  papirus Çikolata draje ve şekerleme ambalajı  papirus Çikolata draje ve şekerleme ambalajı  papirus
Ürünler hakkında bilgi almak için ürün görsellerine tıklayınız.