Papirus'dan Haberler

0
Üstün Hizmet Ödülü Üstün Hizmet Ödülü
Üstün Hizmet Ödülü
Sosyal sorumluluk projelerimiz Üstün Hizmet Ödülü
Sosyal Sorumluluk
Projelerimiz
Bloomberg tv Üstün Hizmet Ödülü
Yönetim Kurulu Başkanımız
Şerafettin Dinçer
Bloomberg HT’deydi
Papirus'a bir ödül daha Üstün Hizmet Ödülü
Papirus'a bir ödül daha

Bir millet kültür ordusuna malik olmadıkça, muharebe meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin o zaferlerin sürekli neticeler vermesi ancak kültür ordusunun varlığına bağlıdır. Bu ikinci ordu olmadan birinci ordunun verimli sonuçları kaybolur. (1923)

Eğitim işlerinde mutlaka başarılı olmak gereklidir. Bir milletin hakîki kurtuluşu ancak bu surette olur. (1922)

Ülke kalkınmasının ancak ve ancak eğitim ile mümkün olabileceğine inanan Dinçer Kardeşler’ in eğitim ve sağlık alanlarına yönelik hayır işleri…

Türkiye’ nin ambalaj sanayinde önder firmalarından Papirus Kağıt Sanayi ve Tic. A.Ş.’ nin sahipleri Şerafettin ve Cemalettin DİNÇER kardeşler, sanayide yaptıkları yatırımlar ile birçok başarıya imza atmanın yanı sıra ülke eğitimine ve sağlık hizmetlerine de katkıda bulunmaktan da gurur duymaktadırlar.

Şerafettin ve Cemalettin Dinçer kardeşlerin 1960’ lı yıllarda kurduğu, yıllarca yüksek düzeyde vergi ödeyerek bir çok ödüle layık görülen Papirus, rekabetin yoğun olduğu sektörde her sene arge veya makine yatırımı yaparak ülkemizde, hatta Avrupa’da bir çok firmanın müşterilerine üretemediği yenilikleri sunarak rakiplerinden ayrılmayı hedeflemiş ve başarılı olmuştur. Ancak sadece rekabette başarılı olmanın yeterli olmadığını bilen Dinçer Kardeşler, bunun yanı sıra bilinçli ve sosyal sorumluluk sahibi birer yurttaş olarak başka değerlere de sahip çıkmayı ülkelerine bir borç bilerek eğitim ve sağlık alanında birçok hayır işine imza atmıştır.

Dinçer Kardeşler, okul yıllarında memleketleri Tokat’ ın Zile ilçesinde çektikleri sıkıntıları, Türkiye’ nin geleceği genç nesilin çekmemesi için kolları sıvamışlar ve işe önce kendi doğup büyüdükleri topraklardan başlamışlardır. Bir ülkenin gelişmesinde son derece önem arz eden konuların başında gelen eğitim ve sağlık alanlarındaki açıkları kapatmak maksadıyla, devletten beklemek yerine katkıda bulunmayı seçerek, memleketlerine sahip çıkmaktadırlar.

Uzun yıllar önce, daha iyi eğitim alabilmek, ekmek parası kazanmak için genç yaşta terk ettikleri memleketlerini refah sahibi olduktan sonra unutmayarak, hedef olarak belirledikleri ve ülkemiz için önem arz eden iki önemli konu olan eğitim ve sağlık hizmetlerinde sosyal sorumluluk projeleri yaratarak Türkiye’ ye son derece modern tesisler kazandırmış ve kazandırmaktadırlar.

Şerafettin ve Cemalettin DİNÇER kardeşler, bugün geriye dönülüp bakıldığında, sosyal sorumlulukları kapsamında sırasıyla aşağıdaki projelere imza atarak, hayata geçirmişlerdir;