BİZ KİMİZ?
tarihce

"kaliteli hizmet, zamanında teslimat, çevreye saygı"

0


Papirus, 1968’den beri kağıt ticareti konusunda deneyimini arttırarak ilerlemektedir. 1960 yılından bu yana ülkemizin büyük sanayi kuruluşlarına ve matbaalarına genel olarak her çeşit kağıt cinsini pazarlamaktadır. Aynı zamanda ambalaj üretimi yapan Papirus' un portföyünde bulunan kağıt çeşitleri ağırlıklı olarak özel üretim kağıtlar olup, yurtiçi ve yurtdışı pazarlardan temin edilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız stoklarında bulunan malları satışa sunmakta ve pazarlamaktadır, talep ettiğiniz ürünler kısa süre içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Kağıtlar genelde bobin halindedir. Müşterilerimizden gelecek özel ölçü taleblerinde stoklarımızdaki jumbo bobinler istenen ölçülerde dilimlenelebilmektedir.

Bağımsız, sanayi sicil belgesine haiz, üretici-ihracatcı bir KOBİ olan Papirus kendini sürekli gelişmeye adayan kurumsallaşmış bir aile şirketidir.

Papirus ailesi olarak,

• Durmadan değişen ve küreselleşen dünyamızda, sizlere hep en yeni ve en mükemmelini sunabilmek için uzun yıllardır benimsediğimiz "kaliteli hizmet, zamanında teslimat, uygun fiyat ve çevreye saygı" prensiplerinden ödün vermeden,

• 17.000 m² açık alan üzerinde kurulu ve 10.000 m2 kapalı alana sahip teknoloji merkezi konumundaki fabrikamızda,

• Ürünleriniz için en iyiyi hedefleyen deneyimli ve uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

Gıda normlarına uygun çevre dostu "Papirus Poşet Ailesi" tümüyle hijyenik bir ortamda üretilmektedir. İstanbul'da bulunan pazarlama merkezimiz ise, üretim kadromuzdan aldığı destekle, tüm ambalaj ihtiyaçlarınız için etkin ve hızlı bir biçimde size özel çözümler sunar.
Deneyimimiz, uzmanlığımız, modern üretim ve lojistik altyapımızdan mutlaka sizler de yararlanmalısınız.

"1968'den beri "Poşet Bizim Dünyamız"

0


Ambalaj sektöründe, uzmanlık alanımız kağıt poşet ve esnek ambalajdır. Türkiye'de kağıt poşete giren ilk ürün un olduğu için, fabrikamız ilk müşterilerimiz un üreticilerine yakın olmak için Konya'da kuruldu.

Son 32 yıldır,

• Un
• Çay
• Kahve
• Kakao
• Fast food
• Unlu mamul gibi ürünlerin ambalajlarını üreterek gıda üreticilerinin vazgeçilmez çözüm ortağıyız.

Müşterilerimize özel grafik tasarımlarını basıp, istedikleri boyutlarda, istedikleri malzemelerle istenen poşetleri üretiyoruz. Başka bir deyişle müşterilerimizin ürünlerinin terzisi olarak, ürünleri ona en yakışacak ambalajla giydiriyoruz. Hem Türkiye'de hem de yurtdışında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bazıları; Çaykur, Nestle, Ülker, Selva Un, Söke Un...

Türkiye Ambalaj Tarihinde İlk ve Tekler!

"Neden posetmarketi.com?"

0


2000'li yıllara geldiğimizde birçok müşterimize minumum sipariş miktarımızın 100.000 adet olmasından dolayı hizmet veremediğimizi farkettik. Son teknoloji makinalarımızın hızı nedeniyle 100.000 adetin altında üretmek müşterilerimize yansıtamayacağımız büyük maliyetler ortaya çıkarmaktaydı, hala da çıkarıyor.

Ancak birçok müşterimizin ihtiyacı 1000 adedi geçmiyor.

Çözümümüz, baskısız ya da şık standart grafik baskılı, etiket ile özelleştirilebilecek poşetler üretip, az miktarlarda ihtiyacı olan müşterilere stoklarımızdan bu ürünleri sunmak oldu.

Bu sanal mağazamızla amacımız; yeni çıkan ürünlerimize, ürün detaylarına, kampanyalarımıza daha rahat ve daha hızlı ulaşabilmenizi sağlamak ve 7/24 ambalaj siparişlerinizi kolaylıkla verebileceğiniz bir sistem oluşturmak.